Reference, ocenění firmy...

Za dobu své působnosti se můžeme pochlubit pracemi na mnoha významných kulturních památkách, ale i spoustou nádherných prací v různých provozovnách či rodinných obydlích v ČR i v zahraničí. Již mnoho aut rovněž jezdí s našimi ocelovými kontejnery na míru se schválením technické způsobilosti typu samostatného technického celku vozidla Ministerstvem dopravy ČR.

Firma prováděla veškeré umělecko-kovářské práce na Klášterním Hradisku nebo Petrášově paláci na Horním náměstí v Olomouci, kde se též podílela na novém mobiliáři. V oblasti zámečnictví spolupracujeme s mnoha stavebními firmami, jako jsou Eurogema, Strabag, Provádění staveb apod. Za zmínku určitě stojí spolupráce na projektu „Rezidenční park Švýcarská“ nebo „OC Šantovka“ v Olomouci. Z dalších prací můžeme zmínit autosalon Mercedes v Olomouci a Ostravě, interiéry i exteriéry mnoha restaurací a heren, např. Marco Polo s předzahrádkou v Olomouci nebo RG ve Vysokém Mýtě ve stylu pařížského tenisového turnaje s kopií Eiffelovy věže nebo třeba počítačové centrum na LF UP či interiér přístavby PDF UP, konviktu nebo Moravského divadla v Olomouci. Zajímavou prací byla i renovace oplocení olomouckého arcibiskupství nebo realizace kabinetu mincí v Květné zahradě Kroměříž, zábradlí a plošina na Hranické propasti, osazení kopule s křížem na evangelickém kostele v Olomouci či obslužná lávka v železničním depu Olomouc pro České Dráhy.

Ve své historii byla firma za svou práci několikrát oceněna. V roce 1997, 2003 a 2006 získala jednu z hlavních cen na mezinárodním setkání uměleckých kovářů Hefaiston na hradě Helfštýně, za rok 2001 byla vyhlášena „Živnostníkem roku města Olomouce“ a v roce 2007 „Živnostníkem roku Olomouckého kraje“.

ZÁMEČNICTVÍ
náhodné foto
KONTEJNERY
náhodné foto
UM. KOVÁŘSTVÍ
náhodné foto